Čokoládovna Šestajovice

26.11.2015 20:02

V listopadu jsme se vydali do Šestajovic do čokoládovny. Mohli jsme si vybrat ze široké nabídky ještě svíčkárnu s výrobou svíček, perníkovou chaloupku s výrobou perníčků, mýdlárnu s výrobou mýdla, knoflíkárnu nebo výrobu voskových pastelek. My jsme dali tentokrát přednost čokoládě. Děti si nejprve vyrobily svoji vlastní originální čokoládu, dochucenou z pestrého výběru ingrediencí. Potom dostaly čokoládové srdíčko s růžičkami a to si podle sebe vymalovaly obarvenou čokoládou. Nakonec si mnozí pořídili ještě vánoční dárečky, když si sami nasypali do lahviček nebo pytlíků barevné směsi koupelové soli. V areálu mají také plno hospodářských zvířat, se kterými se děti před odjezdem potěšily. Užili si to všichni - od těch nejmenších ze školky, přes školáky až po dospělé. Doporučujeme jako výborný tip na rodinný výlet.