Projekt 72 hodin

01.11.2016 20:00

Projekt  „72 hodin“ jsou tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR letos konaly v termínu od 13.  do 16. října. Kdykoli během těchto 72 hodin se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě či okolí.

Náš letošní projekt  s názvem "Spolu to zvládnem!" proběhl úspěšně, takže jsme to zvládli! Děti  z  mateřské i základní školy nejprve obyvatelům Domova Kolešovice zazpívaly, zarecitovaly, zatančily a zahrály a školáci se potom ještě pod vedením "šikovného dědečka a šikovné babičky" pustili do práce - nejprve připravili mobilní zahrádku k zazimování a potom za pomoci i malých kamarádů ze školky vydlabali a vyzdobili dvě veliké dýně. Všichni jsme si společný čas náramně užili.