Muzikál Kapka medu...

09.03.2013 20:00

Ve středu 6.03.2013 jsme společně se školáky z Lišan a ze Hředel (též málotřídní školy) navštívili pražské divadlo Hybernia, abychom zhlédli výpravný muzikál Kapka medu pro Verunku. Byl to pro nás pro všechny velký zážitek - všem se to velice líbilo, děti vydržely se zaujetím dvě a půl hodiny poslouchat výrazné skladby (kromě jiných zpívali v rolích králů např. Kamil Střihavka a Jiří Štědroň) a sledovat napínavý děj, který měl ovšem i výchovný podtext. Na památku jsme si zakoupili CD se skladbami z muzikálu, které od té doby na přání dětí zní každou přestávku i odpoledne v družině a děti si prozpěvují společně s ním.

Po představení jsme se ještě prošli na Staroměstské náměstí, kde jsme viděli "orloj v akci" a pověděli jsme si i nějaké zajímavosti z historie. Vydařenou akci podtrhlo i pěkné slunečné počasí.