Školní výlet mezi kapkami deště

01.06.2013 20:01

Jako dárek k MDD jsme pro všechny naše děti ze školy i ze školky naplánovaly školní výlet do zábavního parku Mirakulum v Milovicích u Nymburka. Jenže letošní počasí je velmi nesmlouvavé, a tak i v tento čtvrtek (30.06.), kdy jsme vyrazili, pršelo, jen se lilo. Ovšem -stal se zázrak: když jsme dojeli na místo, přestalo pršet a po celou dobu, co si děti užívaly nejrůznějších atrakcí, sledovali výcvik pejsků nebo umění dravců pod vedením sokolníka, nepršelo. Posledním bodem programu bylo humorné vystoupení kouzelníka - to jsme ale už seděli v suchu a teple, takže nám vůbec nevadilo, že zase začalo pršet. Déšť nás provázel po celou cestu autobusem a rodiče, kteří nás vyhlíželi, si dělali starosti, jak to s námi dopadlo. Zbytečně - my jsme si to naplno a "na sucho" výborně užili, jak můžete vidět z fotografií - viz Fotogalerie Mateřská škola.